Fotografujemy uroczystości ślubne oraz weselne – Szczecin

Zapraszamy do korzystania z usług profesjonalnego fotografa ślubnego. Proponujemy dla par młodych zaimprowizowane sesje zdjęciowe zarówno w plenerze jak i naszym studiu. Robimy doskonałej jakości zdjęcia i staramy się uchwycić to co najważniejsze. Każde zdjęcie poddajemy także profesjonalnej obróbce komputerowej tak żeby stworzyć nie powtarzalne dzieło.

Nasi fotografowie ślubni to prawdziwi zawodowcy, którzy zawsze potrafią uzyskać znakomity efekt wizualny dla każdego ujęcia. Wszystkie zdjęcia na ślubach oraz weselach robione są aparatami cyfrowymi – lustrzankami renomowanych firm. Szczególną uwagę zwracamy także na komfort pary młodej oraz gości tak żeby nikt nie czuł się skrępowany i onieśmielony obecnością fotografa.

Jeśli chcecie Państwo mieć wspaniałą pamiątkę z tak ważnego dnia jak dzień waszego ślubu to nie zlecajcie fotografowania znajomym lub komuś bliskiemu z rodziny. Prawdziwe zdjęcia ślubne zrobi tylko zawodowy fotograf, który po prostu wie jak to się robi. Profesjonalny fotograf weselny po pierwsze ma dedykowany do takich zadań sprzęt fotograficzny, wiedzę oraz oczywiście niezbędne doświadczenie w tej materii.

Nasz fotograf jest do Państwa dyspozycji nie tylko na śluby i wesela, ale także na inne imprezy okolicznościowe i uroczystości rodzinne takie jak: chrzest, komunia, studniówka, urodziny i tym podobne.