Profesjonalne video filmy, teledyski z ślubów i wesel

Nagrywamy wesele oraz śluby od wielu lat. Wideofilmowanie uroczystości ślubnych oraz imprez weselnych nie jest dla nas dodatkowym zajęciem tylko czymś czym zajmujemy się profesjonalnie. To nasza pasja i zawód. Do kamerowania ślubów i wesel używamy najwyższej jakości kamer cyfrowych lub lustrzanek oferujących rozdzielczość nawet 4k.

Zatrudniamy znakomitych montażystów, którzy znakomicie potrafią połączyć nagraną wizję z dźwiękiem. Zawsze staramy się stworzyć unikalne dzieło i nie powtarzalny klimat nagrania. Chcemy żeby każdy kto obejrzy stworzony przez nas teledysk ślubny miał wrażenie, że uczestniczy w czymś wyjątkowym osobiście. Jeśli chcesz żeby Twój ślub i uroczystość weselna zapamiętana zostałą na długo to zamów naszych kamerzystów.

Filmowanie wesela kamerą to czynność, która wymaga uwagi oraz skupienia przy jednoczesnym zachowaniu pełnej dyskrecji, tak żeby Państwo Młodzi oraz goście weselni nie czuli się ani trochę skrępowani obecności ekipy filmowej. Piękny ślub i całą uroczystość weselną trzeba nagrać i potem zmontować tak żeby powstał teledysk, który będzie najpiękniejszą pamiątką na całe życie. Zapewniamy piękny i plastyczny obraz.

Siedziba naszej firmy mieści się w Szczecinie jednak nasz zasięg wychodzi daleko poza granice miasta Szczecin. Oferujemy wideofilmowanie wesel i ślubów, które obejmuje praktycznie całe Województwo Zachodniopomorskie, a jeśli ktoś ma ochotę to nawet dalej. Kamerujemy najróżniejsze uroczystości okolicznościowe, nie tylko wesela – urodziny, chrzciny, komunie, pogrzeby, eventy itp.